Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Waldek

Zwężenie skóry na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Waldek
Witam. Mam pytanie dotyczące przewężenia skóry na penisie, a dokładnie w okolicy napletka wzdłóż penisa.Objaw jest taki ,ze podczas zwodu brakuje skóry i objawia sie bolem( powstaje pierścien o szerokości 3cm- tak jakby brakowało skóry). Przy samym napletku powstają fałdy skóry, a nastepnie wzdłóż penisa zwężenie.Stosowałem rózne maści takie jak;Linoparol,Clobaza oraz Pimafucort i nic nie pomaga , prosze o porade man 42 latai byłem u dermatologa i zalecił mi te maści, ale jest coraz gorzej coraz wiecej skóra sie skórcza... pozdrawiam Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Może to problem zbyt krótkiego wędzidełka. Najlepiej udać się do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość waldek
Może masz racje, ale to mi sie stało od pół roku, poprzednio było dobrze,pierwsze objawy były nastepujące zaczerwienienie skóry,pozniej pojawiły sie bruzdy i zaczeła delikatnie schodzic skóra, jak zeszła to nastepnie powstał problem, z skórczeniem się skóry i 9 tak jaby brakowalo srky na rozciągniecie,oczywiscie, że da sie rozciągnąc, ake z wielkim bólem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość testowe33@gmail.com
hej. Mam podobne objawy z tego co piszesz. Daj znac jak sobie z tym poradziłeś (jeśli wogóle). pozdrawiam testowe33@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bocian
Drodzy panowie macie zwęrzenie napletka tak zwanie mówiąc Stulejkę i za krotkie wędzidełko radziłbym się skontaktować z urologiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kkk
Nie proszę Pana ja mam *objawy* bardzo podobno do kolegów... a urolog mi powiedział, że to NIE JEST STULEJKA, coś z wędzidełkiem... :( ja mam tak od bardzo dawna, w zwodzie skóra na końcu penisa jest za wąska... jak takie coś się *leczy*? jest jakiś sposób ... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogdan
Wskazuje to na chorobę Peyroniego, w tym wypadku leczenie chyba chirurgiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michael
chorobę Peyroniego leczy sie chirurgicznie w wyjątkowych sytuacjach...zazwyczaj objawy mijają po 12 miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antoni
panowie ja tez nam to samo bylem u urologa sprawe zalatwia sie hirurgicznie oczywiscie jest to zasluga cukrzycy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrej

Witam.

Zobacz zdjęcia chorób męskich -->  bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.