Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość paweł

Zapalenie i powiększenie jądra i zapisane antybiotyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paweł
Byłem u lekarza z moim mocno powiększonym prawym jądrem /zajmuje 1/3 worka mosznowego, stwierdził on zapalenie jądra, zapisał antybiotyk ciphin 500 i antybiotyk i skierował do urologa, po dodzwonienie się do urologa termin jest wolny termin wizyty jest dopiero 30 marca, czy jest czymś się martwić? mam pyt. czy po braniu tych antybiotyków prawe jądro powinno wracać do swych rozmiarów? zapisał też środki przeciwbólowe, leżenie w łóżku 24/7 teraz jądro tak nie boli po lekach przeciwbólowych, tylko martwi mnie ta wielkość prawego jądra która w ciągu kilku dni otrzymała taki rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jak najbardziej należy przyjmować antybiotyk i leki przeciwbólowe. Zwykle objawy przechodzą po 10 dniach. Także na razie trzeba czekać, unosić mosznę i leżeć dużo (zmniejszy to obrzęk).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
Mam Pytanie Moj synek w wieku 6 lat ma opuchnięte prawe jądro i boli go.Co to oznacza..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To może świadczyć o stanie zapalnym jądra lub też wodniaku jądra. Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem najlepiej chirurgiem dziecięcym i włączyć odpowiednie leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcin
Pawel mam pytanko nam te same boiawy bylem u lekarza dostalem antybiotyk itd . Wziolem juz cala serje leku bul ustapil pozostalo powiekszone jadro powec mi bo jak widze to Ty juz dawno to miales jak wrucilo wszystko do norny ? Dziekuje Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.