Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Biegunka, bóle głowy i czasem nudności

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Witam. mam 35 lat. Od około 2 lat mam biegunkę (czasem jest konsystencji papkowatej czasem sama woda i jak by nie strawione resztki jedzenia, a co jakiś czas się zdaży że jest śluzowaty albo całkem ciemny prawie czarny (może od jedzenia)) , miewam bóle głowy (od miesiąca) czasem nudności. Nie tracę na wadze, nie boli mnie brzuch ( chociaż jak się tyle naczytałem to mam wrażenie że mnie zaczyna boleć). Zaczęło mnie to niepokoić i szukałem różnych informacji, bardzo się tym denerwuję i nie wiem o co chodzi. Próbowałem smekty i innych leków ale nie pomogło.Dowiedziełem się że można w aptece kupić test na krew w kale (jest dodatni). Czy może być to rak? dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do gastroenterologa lub chirurga. Wykonać będzie trzeba gastroskopię i kolonoskopię by ustalić miejsce krwawienia. Mogą to być podkrwawiające wrzody dwunastnicy lub żołądka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość i*m
hmm:) myślę,że rak to nie jest:) Jeżeli już to może wrzody żołądka:) Nie ma powodu by się dołować:)Pozdrawiam i powrotu do zdrowia życzę... :)) Osobiście tez miewam dziwne objawy...: nudności, czasem biegunka, ziewam co swiadczy o tym,że może mam *coś na żołądku* , pije krople żołądkowe, jem leki poprawiające ruchy robaczkowe jelit (perystaltyke jelit) , hmm zastanawiam się czy czasem nie jest to nerwica żołądka???? nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.