Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jarek

Problemy z wyglądem piersi po leku Encorton

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek
Brałem lek o nazwie ENCORTON, niestety zaczęły się problemy z wyglądem moich piersi, nie mam pojęcia czy to gino. Można to jakoś odwrócić bez zabiegu chirurgicznego? zabieg jest kosztowny a skąd 16 latek wytrzaśnie tyle kasy?. Proszę o niewypisywaniu tekstów typu *to dojrzewanie, przejdzie* zbliżają się wakacje a ja od 2 lat chciałbym je mieć udane jak każdy *normalny* chłopiec w moim wieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Nie wiem z jakiego powodu brałeś Encorton i czy jeszcze bierzesz. Jeśli Encotron został odstawiony w przeciągu 2-3 miesięcy zmiany w sutku powinny ustąpić. Trudno mi cokolwiek konkretnego w tej sparwie napisać bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×