Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy się oburzę po narkozie do operacji torbieli piersi?


Gość MONIKA Z MANIECZEK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MONIKA Z MANIECZEK

dwa lata temu stwierdzono u mnie torbiel w prawej piersi mial 15mm po roku na kontroli okazalo sie ze torbiel ma 2,5cm ginekolig powiedzial mi ze musze go usunac przy narkozie boje sie narkozy ze sie nie obudze i czy to napewno torbiel??? a mam dopiero 20 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czy zmiana jest torbielą można ocenić w badaniu usg (ewntualnie biopsja). Generalnie lekarz anastezjolog przeprowadza dokładny wywiad w kierunku wykonywanego znieczulenia aby odpowiednio je dobrać. Istnieje możliwość wystąpienia hipertermii złośliwej, która jest chorobą dziedziczną dziedziczoną dominująco, czyli któreś z rodziców musiało by ją mieć. Jednak rzadko zdarzają się sytuacje, w których pacjent się niewybudza z narkozy. Najlepiej osobiście porozmawiać z lekarzem anestezjologiem i uzgonić z nim wszystkie szczegóły także wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne ze sie boisz narkozy.. nie wiesz wtedy co sie z toba dzieje podczas operacji, nie kontrolujesz tego... Ja mam 22 lata i w niedziele bede miala zabieg podczas ktorego wytna mi torbiela na jajniku (6cm) tez boje sie znieczulenia i tego ze nie obudze sie po ale trzeba wierzyc w to ze wszytsko sie uda... moja mama ktora tez miala taka operacje mowila mi ze wybudza sie odrazu i wydaje sie ze spalo sie pare minut...nic jej sie nie staloa wykryto u niej 18 centymetrowego torbiela glowa do gory wszytsko bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam 15 lat mam torbiel w lewej piesi ma 17,5 cm lekarz powiedział że nie trzeba usuwać do puki nie jest duży. Do puki to było dziwne bo przecież to boli. Hm.. teraz jestem już po operacji nic mi się nie stało wybudziłam się normalnie . Podadzą Pani tlen i będą do pani mówić,a pani się powoli i spokojnie obudzi :-). Ostrzegam tylko przed mocnym bólem (co prawda jedno dniowym) piersi . Poza tym nie ma co się martwić . Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×