Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek z Lublina

Nawrót wodniaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek z Lublina
Witam Panie Doktorze! Jakies pół roku temu mialem operacyjnie usuwanego wodniaka prawego jądra. Po około 3 miesiacach moj lekarz kazal mi sie zglosic na kontrole, bylem i zosatlem poinformowany ze wszytsko jak narazie jest w porzadku. Kazal zglosic sie za kolejna wizyte za jakis czas, na ktora jednak juz nie przyszedlem z powodu wyjzadu za granice. Obecnie jestem w kraju i bardzo sie boje, gdyz moje prawe jadro jest nadal powiekszone, w dodatku przybralo dziwny ksztalt( jakby jakas narosl z jednej strony). Chcialem sie dowiedizec czy jest to nawrot wodniaka czy moze cos powazniejszego? a jesli to wodniak czy grozi mi to jakimimis duzymi konsekwencjami?po raz kolejny czeka mnie operacja? chce zaznaczyc ze moj wodniak byl nabyty, i lekarz ktory operowal mowil ze bardzos ie z nim meczyli, gdyz byl juz bardzo duzy i trudno bylo go usunac..prosz eo odp na moje pyatnia i jakiekolwiek rady. Dziekuje z gory..mam 24 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Oczywiście może to być nawrót wodniaka. Nie można wykluczyć też powikłania w postaci krwiaka. Prawdopodobnie będzie trzeba ponownie usunąć zmiany. Dlatego najlepiej udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.