Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zaniepokojony91

Zanik jądra po operacji palomo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojony91
Rok temu miałem operację palomo gdyż stwierdzono u mnie żylaki powrózka nasiennego po stronie lewej. Lekarz zalecił badania nasienia które wykazały spadek jej jakosci, w związku z czym zdecydowałem się na operację. Do tej pory przy każdej wizycie gdy pytam o powód pomniejszenia się jądra lekarz mówi, że to całkowicie normalne. Natomiast ja zaczynam się obawiać bo jądro jest dużo mniejsze niż drugie. Czy cos można w związku z tym zrobić? czy jest jakies leczenie przy zaniku jądra? naprawdę proszę o pomoc, staram się o dziecko, a wyniki badań nasienia nadal wskazują na to, że nasienie jest kiepskiej jakosci, a także wstydzę się tego przed moją partnerką, że moje jądro jest takie małe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chirurg Tomasz Stawski
Niestety w takiej sytuacji już nie da się nic zrobić. Jeśli doszło do zaniku jądra, a takie czasami jest powikłanie po zabiegu żylaków powrózka nasiennego metodą Palomo to już nic w tej kwestii nie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej

Mialem operacje Palomo w 1994 z koszmarnymi pooperacyjnymi bolami jadra z jego zanikiem.niestety bole nie ustapily po jednym roku.rozwinal sie chroniczny zespol bolowy.do tego depresja  i zaburzenia hormonalne. Zabieg mialem w Szczecinie na pomorzanach. Operowal mnie pan Arachimowicz. Ogolnie koszmar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.