Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie i piekący ból po wycięciu wyrostka robaczkowego


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 2 miesiące temu miałam laparoskopowo wycinany wyrostek. Podczas operacji okazało się, że w okolicy wyrostka jest dosyć dużo zrostów. Były one także przy prawym jajniku, otrzewnej i jelicie (niezbyt się na tym znam, chodzi o prawą stronę podbrzusza). Wszystkie zrosty oraz wyrostek zostały usunięte. Jednak nadal utrzymuje się kłucie i piekący ból gdzieś wewnątrz, około centymetra pod blizną. Mam też często uczucie mrowienia w tym miejscu. Ból jest na codzień uciążliwy, przy dłuższym i szybszym chodzeniu daje we znaki, ale nawet podczas siedzenia czy leżenia wciąż go odczuwam. Zanim zdecydowałam się na operację to miejsce bolało mnie przez ponad rok. Chciałabym się zapytać, czy to możliwe, żeby pojawiły się ponownie zrosty? Czy jest to przepuklina? Bądź czy też może to być ból fantomowy? Byłam już na wizycie u chirurga, powiedział, że może to być nadwyrężenie mięśni w okolicy pachwiny i biodra (?). Osobiście wydaje mi się, że ból jest w miejscu, w którym była robiona operacja, dlatego w tym momencie zależy mi na poznaniu innego spojrzenia na tą sytuację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×