Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból tuż obok pępka przy naciskaniu


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w czerwcu miałam robioną gastroskopię i wyniki były dobre oprócz tego, że stwierdzono 2 mm nadżerkę w przełyku, brałam leki Emanera i wszystko było ok. Miesiąc temu miałam duże napady obżarstwa, aż czasami ledwo mogłam się ruszyć, dodatkowo było sporo stresu..zaczęło bardzo boleć mnie przy ucisk w nadbrzuszu i na środku brzucha, pojawiało się czasami piecznie w żoładku, nudności. Odstawiłam niezdrowe jedzenie, zaczęłam pić rumianek i brać Controloc Control bez recepty, objawy w żołądku na 95 % ustąpiły, jednak przy naciskaniu tuż obok pępka po prawej stronie, dosłownie 1 cm obok odczuwam ból, który pojawia się też gdy naciskam na środek brzucha, ale przy pępku najbardziej.. Nie mam wymiotów, braku apetytu, nie straciłam na wadze, nie mam stolców z krwią, czasami pojawi się biegunka. Wizyte na USG i u lekarza mam umówioną za 10 dni, jednak chciałabym się dowiedzieć co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić czym są spowodowane te dolegliwości. Radzę w tej sprawie skonsultować się z lekarzem. Raczej to jakieś zaburzenia czynnościowe jelit, ale oczywiście trzeba wykluczyć np. przepuklinę pępkową lub okołopępkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×