Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz z Gliwic

Nie moge ściągnąć napletka z żołędzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz z Gliwic
Witam, Mam 15 Lat jak miałem 5 lat byłem u chirurga ponieważ nie mogłem ściągnąć napletka bo zarósł mi. Teraz jest to samo Jak naciągne do połowy strasznie mnie boli i uciska co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niestety trzeba udać się do chirurga i poddać się zabiegowi usunięcia stulejki (tzw. obrzezanie). To jedyne wyjście w zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 15-latek
Ja mam inny, acz podobny problem. Nie byłem nigdy u żadnego lekarza. Mam również 15 lat i w ogóle nie mogę ściągnąć napletka. Czy też powinienem się udać do chirurga, czy to jakieś... opóźnienie w rozwoju? :) Tak, wiem że brzmi głupio :) ale u przeciętnego człowieka napletek daje się zsuwać z żołędzia przy 10-12 roku życia. To zwykłe opóźnienie jakieś, czy coś trwałego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Napletek powinien schodzić z żołędzia już w wieku 2-3 lat. Z opisu wynika, że masz stulejkę. Musisz o tym problemie powiedzieć rodzicom i udać się na badanie do lekarza. Prawdopodobnie będzie konieczny zabieg - jakiego typu to już zadecyduje chirurg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 14 Lat
mam problem gdy mój penis jest w stanie spoczynku ( nie stoi ) to mogę śmiało naciągnąć skórkę za żołędz ale jak jak Stoi to mogę naciągnąć ale tag gdzieś 3/4 na żołędz ( nie do końca) i mnie trochę boli czasami mogę do końca ale i tak mnie boli wstydzę się o tym mówić rodzica wiec moje pytanie czy mogę to jakoś np. ćwiczeniami zrobić? aha no i jak mój penis stoi to skórka sama nie schodzi ale się dowiedziałem ze to naturalne ze nie u każdego meszczyzny jest tak samo czekam na szybka odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martin
witam Serdecznie Chciał bym się dowiedzieć czy taki zabieg jest bolesny i ile kosztuje Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sir Sword
Ja mam inny problem - gdy mój penis jest w stanie wzwodu napletek nie schodzi sam, da się go bez problemu ściągnąć ręcznie(bez bólu i innych) ale po chwili nasuwa się z powrotem. Da się jakoś temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Mialem to samo przez 3 lata wczesniej bolalo jak nie wiem co balem sie bardzo, ale ostatnio zauwazylem ze schodzi bez problemu i bez bolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek
mi schodzi tylko do tego miejsca co jest taka kreseczk tam gdzie wylatuje mocz ale ona jest cala odslonieta do tego miejsca zchodzi bez bulu a tak wogule do dokąd on ma zejść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Witam mam 33 latka i u mnie też napletek schodzi ciężko w stanie wzwodu czy także to jest stulejka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Filip lat 17
Dzień Dobry , mam pytanie . Mój penis jest krzywy i nie mogę do końca ściągnąć napletka , mogę to zrobić tak gdzieś do 1/2 a jak naciągnę cały napletek to zostaje mi dużo skóry i muszę trzymać żeby się nie schował . Proszę o Szybką odpowiedz Dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz lat 18
Witam was Wszystkich dzisiaj byłem u urologa i mam skierowanie do szpitala ze stulejką jak myślicie te obrzezanie jest dobrym wyborem czy nie bardzo i czy to po zabiegu boli czy tak srednio jak ktos wie o tym niech napisze Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wedel
Zabieg tzw. obrzezania nie boli (ja miałem znieczulenie całkowite). Było ok owszem po operacji trochę bolało ale da się przeżyć *) Na pewno codziennie trzeba myć porządnie (najlepiej wodą utlenioną lub riwanolem) penisa i zmieniać opatrunek a także dostosować się do zaleceń lekarza. A i radzę udać się do prywatnej kliniki gdyż tam znieczulają całkowicie (komfort dla pacjenta) a w szpitalach nakłuwają i jest to podobno mało przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olo
znieczulenie całkowite moze i jest bardziej komfortowe dla pacjenta ale bardziej obciąża organizm . Poza tym zabieg w takim znieczuleniu wymaga hospitalizacji. Znieczulenie miejscowe moze troche boli (samo znieczulanie) ale tragediii nie ma , za to zabieg trwa ok. 40 min i zaraz idziesz sobie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Dzień Dobry , mam pytanie . Mój penis jest krzywy i nie mogę do końca ściągnąć napletka , mogę to zrobić tak gdzieś do 1/2 a jak naciągnę cały napletek to zostaje mi dużo skóry i muszę trzymać żeby się nie schował . Proszę o Szybką odpowiedz Dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Czy stulejka może powstać sama czy ma się ja od urodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stouleyman
najczęściej od urodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Prosze o odpowiedz
Siemka Mam pytanie w wieku 13 lat dokąd powinien schdzić napletek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kszysio
Mój penis jest zielony i swędzi no i nie mogę zdjąć napleta co mam zrobić , ostatnio lekarz powiedział żebym najpierw udał się do psychoalkocholika ale ja się wstydzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dużynieogolony
Cześć, śmierdzi mi spod napleta. Lubie sobie walic konia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.