Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zalamany

Ból lewego jądra, zapalenie najądrza i prostaty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamany
Witam. Mam taki problem. Zaczelo sie od silnego bolu z lewej strony worka mosznowego. Tak jakby to bolalo jadro. Odkrylem na lewym jadrze mala kulke, tak jakby na srodku, troszke wieksze niz ziarenko piasku. Bylem na usg i nic nie wykazalo. Bylem u urologa i stwierdzil zapalenie najadrza i prostaty, zapisal antybiotyk i w sumie raz mi jest lepiej raz gorzej ale dosc czesto czuje taki dyskomfort z lewej strony. Mam pytanie czy chirurg na usg mogl nie zauwazyc jakiejs zmiany ? Denerwuje sie ze to moze byc rak albo cos rownie zlego. Jadra sa normalnej wielkosci, niepowiekszone, odpowiednio miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W USG na pewno chirurg nie przeoczył tej zmiany. Zmiana ta to może jakiś malutki żylak, zwłókniały powrózka nasiennego - zmiana zapewne nieistotna klinicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zalamany
Dzieki. Wlasnie mi sie wydaje ze to jest jak zyla (ksztalt jakby zygzaka) i najlepiej to *czuc* gdy stoje, gdy leze czasami nie moge tego znalezc. To jest od spodniej czesci jadra badajac gdy stoje. Czy mam miec powody do niepokoju ? Bardzo sie denerwuje. BYlem 3 razy u urologa i faszeruje mnie antybiotykiem juz dosc dlugo. Czy to co napisales jest grozne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby jąder dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.