Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamikadze

Znieczulenie do zabiegu żylaków powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamikadze
Czy znieczulenie podczas zabiegu jest zależne od wieku mam 14 lat i wykryłem u siebie żylaki powróżka nasiennego w najbliższych dniach prawdopodobnie pójdę do lekarza. Jeśli będzie potrzebny zabieg to czy w moim wieku można jest wykonanać znieczulenie od pasa w dół bez narkozy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można takie znieczulenie w Twoim wieku wykonać. Jednak jeśli zabieg będzie wykonywany metodą laparoskopowa to wtedy potrzebne będzie znieczulenie ogólne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamikadze
A można poprosić by zabieg nie był wykonywany laroposkopowo ? Mam jakiś lęk przed narkozą już kiedyś miałem wykonywaną operację przepukliny pod narkozą, ale teraz jakoś się już tego boję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
O rodzaju operacji trzeba porozmawiać z lekarzem, który będzie wykonywał zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamikadze
Aha rozumiem ale chyba nie powinno być problemów żeby wykonali go inną metodą ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamikadze
A to może zapytam, czy tradycyjne metody są gorsze ?? Czy nie różnią się niczym tylko dłuższym gojeniem rany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamikadze
Poszedłem z tym do lekarza, powiedział że nie ma się raczej czym przejmować i raczej jest to spowodowane dojrzewaniem dał skierowanie do urologa, aby mieć pewność w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.