Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krystian

Zażywane leki a ginekomastia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian
Na przełomie październik-styczeń 2008 r. byłem leczony przez 2 m-ce lekami: relanium, zolafren, depakine chrono, cloranxen. Od dwóch tygodni zaczęły boleć mnie sutki. Lekarz rodzinny stwierdził ginekomastię. Moje pytania to:1) czy jest to wynikiem brania powyższych leków (tak twierdzi lekarz rodzinny, 2) do jakiego specjalisty powinienem się udać, 3) czy odstawienie leków (już nie zażywam) przywróci stan pierwotny. 4) czy powinienem zrobić jakieś badania hormonów. Nadmieniam, iż nie mam żadnych przerostów tkanki, tylko ból. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do endokrynologa, który zleci odpowiednie badania. Ginekomastia może być wywołana powyższymi lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio zaktualizowane

    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość Patryk
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
×