Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nawracające bóle w okolicy wyrostka robaczkowego


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

W 5 miesiącu ciąży zaczęłam odczuwać bóle w okolicy wyrostka. Badanie USG potwierdziło, że wyrostek jest powiększony. Lekarz ginekolog zalecił płynną dietę i po ok 7 dniach bóle ustąpiły. Obecnie jestem 10 miesięcy po porodzie i ból powrócił i trwa ok 2 tygodni.Jak poprzednio nie mam gorączki. Stosuję dietę ale nie ma poprawy. 4 dni temu skończyłam przyjmowanie antybiotyku (AMOTAX - w związku z zapaleniem gardła) i zastanawiam się czy pozostało to bez wpływu. Internista zalecił (bez badania) czekać na wyraźne objawy zapalenia wyrostka. Boję się bo mąż również miał dość nietypowe objawy zapalenia. Co powinnam zrobić? Martwię się tym bardziej, że mam dwoje małych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Internistka mnie odesłała ale faktycznie trzeba chyba rozmawiać od razu z chirurgiem. Tak czy owak samo napisanie o problemie jakby pomogło bo boli trochę mniej. Uspokoiło mnie też coś co znalazłam na forum, mianowicie: nie ma czegoś takiego jak przewlekłe zapalenie wyrostka. Czekam aż zacznie porządnie boleć albo jeszcze lepiej przestanie:) Zastanawia mnie tylko przypadek mojego męża bo objawy były podobne a po zabiegu dowiedział się, że to była najwyższa pora by ten wyrostek usunąć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×