Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Cysta na jądrze, androlog czy urulog?


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od kilku lat wyczuwam jakby zgrubienie na najądrzu, problem nie dotyczy samego jądra. Przy dotyku da się odczuć ból, który jednak nie występuję na co dzień. Czy może to być rak? Z tego co wyczytałem takie są objawy cysty czy torbieli... Mam pytanie jak długo trwa operacja, jaki jest okres rekonwalescencji oraz do kogo powinienem się udać z moim problem, mianowicie androloga czy urologa... pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ten sam problem też odczuwałem podobne objawy poszedłem do urologa stwierdził cysty ale powiedział że mogę z tym żyć i że najprawdopodobniej moje cysty są wrodzone. Nakazał się nie martwić i dać moim skarbom odrobinę wytchnienia od co pietnasto minutowych badań które robiłem z nerwów. Idź do lekarza nie ma się czego wstydzić a głowa spokojniejsza! bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Czesc .Dokladnie od 15 lat mam ten sam problem tzn cyste na jadrze ktora zostala zdiagnozowana dopiero teraz z mojej winy i mojego niedbalstwa o wlasne zdrowie .Wiem ze jest to wstydliwy problem ale jak bardzo boli to nie ma wyjscia trzeba isc do lekarza .Nie ma na co czekac a wstyd i uprzedzenia schowac gleboko do kieszeni.Obecnie od kilku dni jestem juz po badaniu USG i po diagnozie lekarskiej .Tak mozna z tym zyc ale nie musisz i nie warto sie tak meczyc skoro mozna sobie samemu w tym pomoc .Na szczescie nie jest wymagana operacja tylko leczenie farmakologiczne .Glowa do gory i powodzenia oraz duzo zdrowia zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×