Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotrek

Ból jąder i podbrzusza po stosunku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek
Witam! Mam problem z bólem jąder po stosunku. Od razu zaznaczam, że problem występuje jedynie w przypadku, gdy po stosunku lub pieszczotach nie dochodzi u mnie do wytrysku. Ból pojawia się tylko, gdy do stosunku lub pieszczot dochodzi rano lub w dzień. Wieczorem, gdy zdarza się, że nie mam orgazmu nie odczuwam bólu, ani żadnych z wymienionych poniżej objawów. Opis objawów: -ból jąder, tępy, rozlewający się na podbrzusze -wydaje mi się, że lekki obrzęk -lekkie zaczerwienienie moszny(ale może to być od trzymania ręki na mosznie-jak boli to kładę rękę i wydaje mi się, że ból się trochę zmniejsza) -uczucie pełności w worku mosznowym -ból zanika po położeniu się na boku, w staniu ból się zwiększa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To ból spowodowany brakiem wytrysku i zastojem spermy. Z reguły powinien ustąpić po 1-2 godzinach (sperma się wchłonie z przewodów). Normalna przypadłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Jest to ból,spowodowany wstrzymaniem wytrysku, nasieniowody powiekszaja się, to powoduje ból w okolicy podbrzusza. Jeśli ból nieustapi do 3 dni zgłos się do lekarza. Rady: Najlepiej nie wstrzymywać wytrysku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olaf 38
mam pytanie pieściłem się z kobietą i nie doszło do wytrysku,od tamtej pory bolą mnie jądra,podbrzusze.W spermie zauważyłem też krew..Proszę o wstępne informację co mi jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patient
Myślę, że wielu mężczyzn byłoby bardzo wdzięcznych za publikację na temat szkodliwości wstrzymywania wytrysku! Olaf, współczucia. Mam nadzieję, że wyszedłeś z tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antek
niestety dopadła mnie ta sama dolegliwośc ból niesamowity,oby to co mówicie było pradwa ze minie po 2 godzinach,ot kobiety co potrafia wyczynic z chłopem,ketanol na to pomorze czy budzic kobiecine niech naprawia to co popsuła..he

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena
budzić! zdecydowanie budzić!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.