Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewelina, Świdwin

Zmiany skórne na łokciu, łuszczyca?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina, Świdwin
Od jakiegoś czasu, około miesiąca wystąpiły zmiany skórne na łokciu, zaczęło się od swędzenia, na początku wyglądało jak ukąszenie komara, swędziało a skóra się łuszczyła. Zastosowałam peeling i dużo nawilżam. Skóra zrobiła się jakby grubsza w tym miejscu. Latem miałam bardzo duże bóle stawów szczególnie nocą ( wędrujący ból w lewej stopie, prawym nadgarstku i w serdecznym palcu u prawej ręki ). Czy to ma powiązanie? Czy na podstawie badania krwi można to zdjagnozować? W rodzinie na łuszczycę chorowała babcia ( mama taty ) oraz dwóch wujków ( bracia taty ) dodam, że mam 32 lata. Czy zbagatelizować te objawy czy udać sie do lekarza? jeśli tak to jakiej specjalizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do dermatologa. Prawdopodobnie to jest właśnie łuszczyca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gyoge
Z tego typu objawami udaj się do dermatologa. Jeśli to łuszczyca, jej objawy możesz złagodzić stosując metody naturalne. Jeśli te nie pomogą, możesz zacząć stosować dermokosmetyki *dr. Michaels*, które do tanich nie należą, ale są za to bardzo skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby człowieka zdjęcia http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.