Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Darko11

Znieczulenie podcza orchidektomii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darko11
Witam, z informacji które zgromadziłem wynika że usunięcie jąder przeprowadzane jest w znieczuleniu regionalnym podpajęczynówkowym, czy na prośbę pacjenta jest możliwość przeprowadzenia owej operacji/zabiegu w znieczuleniu ogólnym (tak żeby pacjent spał i był nieświadomy przez czas trwania operacji). Jeżeli jest to kwestia finansowa to jaki jest koszt znieczulenia ogólnego na życzenie pacjenta. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chirurg Tomasz Stawski
Tak ma Pan prawo poprosić o takie znieczulenie anestezjologa i anestezjolog w ramach ubezpieczenia NFZ powinien takie znieczulenie wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darko11
Bardzo Panu dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie co do przyjmowania testosteronu po usunięciu obu jąder. Jak to wygląda: przyjmuje się go codziennie czy co jakiś okres czasu, jest on w formie tabletek/ zastrzyków i czy jest refundowany ? Pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mlody

Gdzie moge poddac sie kastracji prosze o kontakt mam28 lat testosteron biore z zewnatrz. Pomocnyadi@o2.pl 793024180

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.