Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicach stawu skokowego


Gość adamsg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, Od około roku czasu odczuwam ból w okolicach stawu skokowego w prawej stopie. Zacznijmy od początku - ok. 4 lat temu w pracy zsunęła mi się z regału paleta około 1 tony na nogę z niewielkiej wysokości (zsunęła się po nodze na stopę, bo próbowałem ją utrzymać - wiem, moja głupota). Po tym zdarzeniu nie odczuwałem większego bólu - podczas ruszania stopą czułem taki przeskok tak jakby kostki - przyjęto mnie wtedy na izbę przyjęć i zrobiono zdjęcie RTG - i to by było na tyle. Od tamtej pory zbagatelizowałem sprawę, bo mogłem żyć i nie przeszkadzało mi to (nie myślałem o tym, tak jak teraz - teraz boli trochę mocniej, gdy jest zimno jeszcze bardziej). Ogólnie czuję tak jakby zmęczenie materiału. Pracuję jako kierowca zawodowy i używam tej stopy do prowadzenia dużego auta naciskając na gaz i hamulec (codziennie użytkuję tę stopę dość intensywnie). Byłem już u lekarze rodzinnego, dostałem skierowanie i zapisałem się już do specjalisty ortopedy. Jednak chciałbym pokazać Wam jeszcze zdjęcie RTG ze zdarzenia z 2010 r. - może od Was się jeszcze czegoś dowiem - może coś na nim widać, co przydało by się żeby wiedział lub chętnie wysłucham dodatkowych informacji (Jakie są rokowania?). Link do zdjęcia RTG: http://www.glenek.smsnet.pl/RTG.jpg Dziękuję i pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×