Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ból brzucha połączony z bólem w klatce piersiowej


Gość Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Od kilku miesięcy boli mnie brzuch. Wszystko rozpoczęło się latem kiedy to odczuwałem dość silny ból w prawej , dolnej części jamy brzusznej. Jednak nie był on bardzo silny, ale odczuwałem duży dyskomfort. Po około tygodniu ten ból znacząco się zmniejszył. Potem po jakimś czasie pojawił się ból w okolicy serca, który nasilał się przy głębszym oddechu, jednocześnie zacząłem też podobnie odczuwać bóle brzucha, ale tym razem nie w prawym boku, ale bardziej nieokreślone. Nie wiąże się z tym strata na wadze lub zmniejszenie aktywności i wydolności fizycznej itp. Jednak jest to dyskomfort. Do tego jeszcze przez krótki okres miałem luźny stolec, który był poprzedzony zmniejszeniem częstotliwości wydalania (wtedy stolec był ok, chociaż kilka razy był dość jasny). Częściej też od kilku dni oddaje mocz, ale to może jest spowodowane tym, że piję rumianek i dziurawiec. Obecnie sytuacja z oddychaniem się poprawiła, a z brzuchem jest tak średnio i zastanawiam się co mi jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, który skieruje na odpowiednie badania. Taki opis może sugerować wiele chorób np. przepuklinę przeponową, inną przepuklinę wewnętrzną, zapalenie pęcherzyka żółciowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×