Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągły ból stopy po dawnym urazie


Gość Radku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam taki problem, kilka lat temu.. będzie to chyba już 6 lat, najechał mi na stopę od *tyłu* ciężki wózek tak z 800kg.. gdzie na niej się zatrzymał, stopa miała położenie pod kontem 45` i ze akurat brzeg wózka zaczynał się na wysokości tej lekko wzniesionej pięty, (palce jeszcze miałem na ziemi)po prostu cały ciężar toczącego sie wózka zatrzymałem na stopie.. jak pamiętam, pierwsze kilka sekund ciemno w oczach... ale powiedzmy przeszło i dało się chodzić, dopiero w trakcie pracy było coraz gorzej i pod koniec stałem już na jednej nodze. Potem kolega zawiózł mnie do szpitala co miał dyżur nocny, zrobili prześwietlenie no i nic nie złamane, widać tylko zbite/ściśnięte czy jak to tam nazwał. miałem tylko mocno spuchniętą nogę, na kostkach po obu stronach *wyskoczyły* mi połówki piłek tenisowych.. przesiedziałem na zwolnieniu 3 tygodnie i poszedłem do pracy. Noga ciągle bolała, rano mniej wieczorem gorzej, czasami mocniej czasami słabo, tylko że to już zostało. Czuję ją non stop przez te lata, czasami kłuje czasami boli i ciągle wydaje sie że jest gorąca. Ale już dłuższego czasu widzę że jest coraz gorzej, ból promieniuje po piszczelu i czasami łapie aż pod kolano./... już mam nawyk cały ciężar przenosić na zdrowszą nogę, czasami podnoszę macham, tak z przyzwyczajeni, .. głupio to wygląda ale po tylu latach widać weszło mi to w krew.. Z 3 lata temu byłem u poradni chirurgicznej czy coś w ten deseń, wysłała mnie tam lekarz rodzinny, ale naprawdę koleś, dotknął nogę zapytał się czy boli.. TAK.. przepisał jakieś dwa leki przeciwbólowe i tyle.. fakt że po nich siadała mi wątroba i nie szło tego pić, ogólnie, potem wyczytałem ze te dwa leki to miały te same działanie.. (zero logiki) tak czy inaczej jak 3 dni brałem regularnie, to w ten ostatni dzień zacząłem wymiotować i zero jedzenia, wątroba siadała.. I pytanie, co mogę teraz zrobić gdzie się udać, jakie badania wykonać co by znaleźć przyczynę, i zobaczyć co w tej stopie się dzieje. Mówi się że do bólu da się przyzwyczaić, ale naprawdę po tylko kilku latach mam dość, samopoczucie jest do bani delikatnie mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×