Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulina

Torbiel tarczycy i możliwy rozrost guzkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina
Mam wyniki biopsji i nie umiem ich odczytać a do lekarza idę dopiero w sierpniu, proszę o pomoc w odczytaniu wyników niżej podanych. wyniki biopsji: Nakłuto zmianę* A-prawego płata 24x19x28mm - torbiel B- dolnego bieguna prawego płata 16x14x16mm - lita C- lewego płata 19x19x25mm - wielokomorowa torbiel Uzyskano preparaty: A1,B-2,C-1 Uwagi: ze zmian płynowych usunięto A-3.5ml, C-1ml-brunatnej treści A-B-C Treść białkowo krwista histiocyty limfocyty monomorficzne tyreocyty. Obrz nie wyklucza rozrostu guzkowego. z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Rzeczywiście bez innych badań moge jedynie powiedzieć, że w badaniu tym nie został wykluczony rozrost guzkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KASIA
co oznacza wynik biobsji cienkoigłowej * cellulae carcinomatosae

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Komórki rakowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zmm
Mam wyniki usg proszę o czy to jest coś złego czy nie Tarczyca dwupłatowa położona prawidłowo,płat prawy 18x16x49mm, lewy 23x14x48mm,miąż nieco niejednolity , w płacie lewym normoechogeniczne guzki 8mm, 5mm i hypoechogeniczny 4mm prosze o wyjasnienie z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zmm
mam pytanie czy bedzie to można usunąć czy inaczej to sie da leczyć prosze odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.