Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie przy chodzeniu po stłuczeniu kolana


Gość radek113

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radek113

Równo tydzień temu stłukłem kolano. Autobus przyhamował i z duzym impetem uderzyłem zgiętym kolanem w jakis element. Pierwsze 3 dni opuchlizna była tak duża ze na skórze porobiły mi się rozstępy. Przez cały tydzień obkładam lodem i smaruje żelami. Postęp jest - nogę w kolanie mogę już zginać. Jednak przy chodzeniu czuj kłucie, lub gdy z pozycji siedzacej przyjdzie mi nagle wstanąć (wtedy kłujący ból mija po około 30 sekundach). Generalnie boje się że jest to coś poważniejszego niż na izbie przyjęc mi powiedziano (powiedziano ze to stłuczenie i nie ma sensu robic RTG). Dziś zrobiłęm zdjecie RTG jednaj nie miałem czasu już skonsultować z ortopedą.Dlatego proszę o opinie Państwa, ponieważ do ww wybiore się dopiero w poniedziałek. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/436159d8651742f7.html Z pozdrowieniami Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elaelaelaeee...

Na RTG niewiele widać (w sensie ogólnie), bo tylko struktury kostne i ew. jakieś większe krwiaki, a chrząstek, łąkotek, więzadeł nie widać. W diagnostyce urazów kolana najlepsze byłoby MRI, albo chociaż USG (wiem, bo sama mam problemy z tym stawem i RTG zwykle nic nie pokazuje). Życzę zdrowia, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×