Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągle zbierająca się krew w kolanie po jego skręceniu


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu na treningu wyskoczyłam do ataku, poczułam jak kości mi się wykreciły ogólnie nie umiem tego opisać, po czym upadłam na stopę i potem na ziemie, trener wziął mnie na ławkę kolano było sine, nie czułam palców u nóg nic nie czułam, udałam się do szpitala ( czekałam 6 godzin aż mnie przyjmą ) w końcu weszłam gdzie lekarz pomacał mi kolano powiedział skręcenie, naderwanie wiązadeł bocznych piszczelowych i krwiaka, po czym zrobił mi zdjęcie i znów czekałam godzinę, potem wziął mnie na punkcję wybrał mi 40 ml krwi, pierwszy raz tak mnie to bolało, że aż płakałam i spać nie umiałam, z tatą myśleliśmy, że da mi w szynę gipsową a tu tylko opatrunek. Budziłam się z płaczem minimum 4 razy w nocy ponieważ podczas snu chciałam zgiąć kolano i znów mi się zbierało, nie chodziłam bo nie umiałam leżałam w łóżku i mama mi robiła zimne okłady. Wczoraj byłam u lekarza i znów miałam punkcję gdzie ściągnęli mi 45ml krwi, i dał mi stabilizator. Nie umiem stawać na kolano aa lekarz powiedział no w poniedziałek już do szkoły możesz iść. Gdzie jak stoję mam nogę w górze robi się sina, i nie umiem stawać na nie zginać a On mnie do szkoły wysyła i gdzie wczoraj się obudziłam w mocnym bólem ponieważ zgięłam kolano i znów zbiera mi się krew. Co mam robić? Iść do prywatnego?Trochę się martwię bo jak czytam to wszyscy mieli w szynie lub gipsie a ja nie... plus skręcenie i naderwane wiązadła.. Nie wiem co mam robić proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz na co czekac. Mi tez przy grze w siatkowke padło kolano. Tak samo jak Ty bylem odsylany za kazdym razem. W koncu wsadzili mi w gips, ale noga tam puchla i bolala tak bardzo, ze udalem sie do prywatnego gabinetu. Tam okazalo sie ze mam zerwane wiezadla i konieczna byla operacja. Nie zwlekaj i nie licz na publiczna sluzbe zdrowia. Niektorzy lekarze to sie mineli z powolaniem i wyglada to jakby za kare tam siedzieli. Predko do specjalisty. I co wazne! Jezeli bedzie konieczna operacja nie daj sie namowic na niska cene itp. Najpierw zasiegnij jezyka, poszukaj opinii, bo niektorzy po kosztach robia fuszerke, a na zdrowiu nie wolno oszczedzac. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dwa miesiące temu doznałem urazu kolana po tygodniu miałem zrobioną punkcie a po wyjściu od chirurga od razu do pracy fizycznej cztery dni temu zrobiłem sobie prześwietlenie okazało się że żepka jest pęknięta w trzech miejscach czekam na operację po drugiej punkcji znowu mam krew czy to jest groźne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×