Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil MUM

Problem z odprowadzeniem napletka w czasie erekcji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil MUM
Witam otóz mam taki problem gdyż cięzko mi jest odprowadzic napletekw czasie erekcji za zołędz ale udaje mi sie to i troche boli ale gdy juz sciągne za zołędz nic nie boli. W czasie kompieli napletek odprowadza sie sam bez zadnych problemów może to dlatego ze napletek jest nawilzony.A jak jest suchy tzn nie nawilzony sprawia mi to lekki ból ale zchodzi czy to moze być stulejka??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Takie objawy jak opisujesz sugerują rzeczywiście stulejkę. Aby do końca się przekonać czy wszystko jest w porządku czy raczej to jest stulejka skontaktuj się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil MUM
Gdy tylko namocze penisa skóra zchodzi idealnie nawet sam nie wiem kiedy natomiast kiedy penis jest suchy sprawia mi to lekki bol kiedy skóra zchodzi za zolądz. W czasie spoczynku sciągam normalnie napletek i nie czuje bolu a gdy napletek jest suchy czuje kiedy mi napletek zchodzi za zołądz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Triceratops
Albo też prawdopodobnym przykładem może być słabo nawilżony żołądź, może być suchy i gdy napletek jest na nim, to po prostu skleja się z żołędziem i przy ściąganiu napletka za niego to sprawia ból. Najlepiej idź jednak do lekarza jeśli nic nie pomaga. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil MUM
Własnie czym mogę nawilżać żołądź bo tak jak mówisz skleja się z żołędziem i przy ściąganiu napletka sprawia to ból ,a gdy tylko nawilże wodą albo w czasie kompieli nie sprawia mi zadnego bolu gdy odprowadzam napletek za zołądz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.