Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbieliki najądrza


Gość ZbyszekK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZbyszekK

Witam , mam pytanie mam torbiele lewego i prawego najądrza , nie wiem z kąd je mam , moze od wstrzymań wytrysków , nie wiem czy może sie nasienie cofac do jąder , albo może z jakis zapaleń , nie mam pojęcia ale je mam mam pytanie czy cos takiego moze blokowac nasienie i zmniejszyc płodnosc, jakośc spermy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZbyszekK

Mi urolog powiedział że się z tym nic nie robi, a byłem u trzech jeden powiedział * to nie jest do operacji* , drugi *to nic takiego* a trzeci powiedział * to sie pomija* więc co otym sądzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, wydaje mi się że jeśli widzi sie coś takiego, co u facetów jest łatwe do zauważenia bo macie, kolokwialnie mówiąć, wszystko na wierzchu to trzeba się zgłosić od razu do lekarza. i nie mówić sobie *nie będzie mnie jakiś typ macał* bo może to się źle skończyć... wyobraźcie sobie ze doprowadzacie sie do takiego stanu i trzeba wam usunąć jedno albo oba jądra... nie dość że wam będzie wstyd przed dziewczyną to jeszcze sie trafi taka co to rozpowie wszystkim koleżankom, a w dodatku będziecie bezpłodni... mój mężczyzna na szczęście poszedł po rozum do głowy i się zgłosił. a jak juz jest taka sytuacja że widać niechęć lekarzy to, niestety, trzeba będzie zainwestować w prywatną wizytę i tam zawsze zostaniecie rzetelnie *obsłużeni* Pozdrawiam panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×