Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Strzelanie i krew w kolanie oraz trudności w zgięciu nogi


Gość YZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakieś 1,5 miesiąca temu doznałem kontuzji lewego kolana. Podczas biegu strzeliło mi coś w kolanie. Na początku z bólu nie mogłem ruszać nogą, ale adrenalina te sprawy jakoś doszedłem do domu. Wieczorem pokazał się widoczny obrzęk kolana. Nie mogłem wyprostować i zgiąć nogi. popełniłem błąd bo do rodzinnego poszedłem dopiero po 2 tygodniach. miałem robione rtg ale nic nie wykazało. 2 tyg temu ortopeda zrobił mi punkcję. wyciągnął 1.5 strzykawki krwi, co pewnie oznacza, że coś mi w kolanie pękło. lekarz przypisał mi tabletki flexove i saszetki aulinu. po punkcji zaczęło strzelać mi w kolanie podczas chodzenia (czasami częściej, czasami rzadziej). dodam, że do tej pory nie mogę zgiąć nogi z powodu obrzęku. ostatnio próbowałem biegać ale poczułem ból w kolanie i automatycznie ugięło mi się kolano. wizytę u ortopedy mam dopiero pod koniec maja i tu kieruję pytania jakie powinno być dalsze postępowanie. jakie badania powinienem wykonać. i co tak naprawdę może mi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezonans magnetyczny. Koszt badania ok 580 zł prywatnie ale są teraz promocję 50% więc 260 zł. Po tym badaniu wszystko będziesz wiedział czarno na białym a później radzę z wynikami do prywatnego ortopedy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×