Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Radek

Żółta sperma a Urofuragina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radek
Witam, mam pytanie. Czy od brania urofuraginy sperma może mieć kolor żółtawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chirurg Tomasz Stawski
Urofuraginum oprócz zmiany zabarwienia moczu może też zmienić zabarwienie spermy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysiek
Witam Mam ten sam problem. Od 2 dni czuję pieczenie podczas oddawania moczu, wczoraj kupiłem Urofuraginum i przyjąłem do teraz 3 dawki leku. Dziś spostrzegłem, że moje nasienie jest żółtawe. Czy to możliwe po jednym dniu zażywania leku? Ponadto zarówno dziś jak i przedwczoraj podczas szczytowania pierwsze nasienie pojawiało się jakieś 5 sekund przed wytryskiem tzn. jeszcze nie doszedłem a pierwsze kropelki nasienia już są. Dziwne, nigdy wcześniej tak nie miałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysiek
Cd. Może to płyn przed wytryskiem, niemniej: - nigdy tego wcześniej nie miałem - dlaczego pojawił się akurat teraz, gdy mam pieczenie cewki moczowej (obawiam się, że istnieje zależność) - całkiem sporo tego wyciekało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz

Mam dziś ten sam problem, a od wczoraj biorę Furaginę 😅 Dzięki Bogu jest internet 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.