Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kolana a uszkodzenie łąkotki


Gość Pati3008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pati3008

Witam , od października borykam się z uciążliwym bólem kolana , dopada mnie po wysiłku typu spacer dłuższy niż 20minut , jazda na rowerze / rolkach i innych wysiłkach.. czasem boli czasem nie , nie mam pojęcia od czego jest to zależne a problem zaczął się kiedy źle wstałam z pozycji klęczącej w czasie sprzątania - coś chrupnęło w kolanie na drugi dzień rano nie mogłam wyprostować ani zginać nogi w kolanie , spuchnięte jak bania i okropny ból pojechałam na dyżur zrobili RTG nic nie wykazało , okład z kwasu bornego i zalecenie opaski uciskowej i w razie dalszego bólu wizyta u ortopedy.. Zaznaczę , że po tygodniu zapisałam się do ortopedy i termin dostałam na 19.03 (środa w tym tygodniu) miałam zapisane tabletki przeciw bólowe na bazie tramalu ale ile można łykać tabletek , zwłaszcza na bazie tramalu (chociaż w skrajnych sytuacjach się nimi ratuję) mam dwie maści na stawy , zakupiłam ortezę za 640zł , chodziłam o kulach - nic kompletnie nic nie pomaga.. Na pogotowiu napisano w wypisie , że podejrzenie uszkodzenia łąkotki lewej przyśrodkowej po stanie skręcenia stawu kolanowego.. Ktoś wie czym może skończyć się wizyta u ortopedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×