Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bernadka

Bóle w prawym podbrzuszu, zapalenie wyrostka robaczkowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bernadka
Od jakiegoś czasu (około 3 tygodnie) mam bóle w prawym podbrzuszu, nie mam tych bólów codziennie tylko około co 3 dni. Są to bóle o charakterze kłucia i trwają około 1 godziny nie mogę wtedy unieść prawej nogi, bo czuje mocne kłucie Dostałam od lekarza rodzinnego skierowanie do szpitala z podejrzeniem ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego, ale w szpitalu po zbadaniu lekarz powiedział, że to nie wyrostek. Miałam robione USG i badanie moczu, ale nic nie wykazało w końcu lekarz kazał mi się zgłosić do ginekologa. Czy to może być wyrostek? Czasem mam gorączkę i zawroty głowy żadnych innych objawów poza tymi nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Oczywiście jeśli lekarz wykluczył po badaniu fizykalnym, laboratoryjnym i obrazowym zapalenie wyrostka robaczkowego to z pewnością przyczyna dolegliwości tkwi gdzie indziej. Na pewno należy skonsultować się z ginekologiem. Myślę, że warto byłoby także wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, gdyż dolegliwości mogą pochodzić ze zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.