Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz torbielowaty trzustki


Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Witam. zaczne od tego że moja mama w listopadzie zaczela chorowac na zapalenie pluc po kilku dniach od stosowania antybiobo tyków zaczeła bardzo słabnąć i blednąć po badaniach krwi okazało sie że ma silna anemie i konieczne byllo przetoczenie krwi... po tym wypuscili ja do domu dostala skierowanie do hematologa i do poradni gastroenterologicznej na pobranie wycinka z trzustki poniewaz okazalo sie ze na glowie trzustki byla narosl. niestety nie doczekala terminów i co chwile lądowała w szpitalu na przetoczenie krwi bo anemia wracala... na poczatku lutego znow trafila do szpitala bo procz anemi miala silne bole brzucha i nie mogla jesc okazało sie ze to znac dala o sobie trzustka przez tydzien karmili ja kroplowkami i podali krew i wypisali do domu jednak tego samego dnia znow trafila na oddzial z powodu bóli i wymiotow. lekarz stwierdzil ze konieczna jest operacja jednak kilku lekarzy z tego szpitala sugerowalo nam znalezienie innego szpitala jednak ordynator chcial koniecznie u siebie i tak tez sie stalo... mama jest tydzien po operacji a czuje sie coraz gorzej nie je nie spi dostaje osocze glukoze i srodki przeciwbolowe....wczoraj wymiotowała krwia ,fusowata* w moczu i stolcu pojawila sie krew zrobili jej gastroskopie okazało sie ze to krwotok... jest coraz slabsza... nie wiem co robic.... POMOCY :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×