Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kolana po urazie


Gość niedostepna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niedostepna

Mam pewien problem . uderzyłam się w pracy i chodziłam z tym bólem 2 tygodnie , potem przewróciłam się na to kolano i doznałam większego bólu , kolano było sine i spuchnięte. poniedziałek udałam się do lekarza i od razu dostałam skierowanie do chirurga i na RTG no i nic nie bylo widać i chirurg powiedział ze tylko stłuczone i owinięte zostało mi kolano no i dostałam 6 dni zwolnienia . gdy wróciłam do domu noga byla zimna caly czas . w piątek noga była tak spuchnięta ze nie mogłam chodzić w ogóle , wiec udałam sie do lekarza i od razu dostałam skierowanie do innego szpitala . w sobotę wiec udałam sie na pogotowie i lekarze stwierdzili ze rzepka mi wyskoczyła i ponownie wskoczyła na swoje miejsce no ale ą brzeg został , no i powtórne zostało mi wykonane RTG po czym wróciłam do lekarza no i została mi założona longeta gipsowa , zastrzyki przepisane i proszki . longete gipsowa miałam od 9.02 do 19 .02 dzisiaj byłam na usg no i pani doktorka powiedziała ze nic sie nie dzieje i ze mam wrócić do pracy bo wszystko jest ok i ze mam ćwiczyć to kolano ale jak mogę wrócić do pracy jak nie mogę chodzić i ze nie przedłoży mi zwolnienia lekarskiego . bo zwolnienie od 9.02 -24.02. prosze o pomoc bonie wiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu podczas podskoku poczułam ból z tyłu kolana. Obawiam się, iż może być to ponownie uszkodzenie łąkotki w kolanie i naderwanie więzadeł, które miało miejsce w maju tego roku. Byłam już u chirurga, który przepisał mi leki przeciwbólowe i Voltaren do smarowania. Powiedział także, iż jeśli ból nie ustąpi, to muszę odwiedzić ortopedę i prawdopodobnie będę usiała znów przechodzić artroskopię. Czy to jest możliwe? A także czy jeśli ból jest tak mocny, mogę go odwiedzić jutro, jeśli u chirurga byłam w piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Niestety, ale jeśli dolegliwości są nasilone może to świadczyć o ponownym uszkodzeniu struktur stawu kolanowego. Jeśli ból nie ustępuje mimo leków radzę ponownie skonsultować się z chirurgiem prowadzącym chociażby w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×