Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Punktowe zrośnięcie żołędzi penisa z napletkiem


Gość Cezary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po prawej stronie penisa tak jakby z żołędzia wychodzi mi ścięgienko, żyłka nie wiem co to i łączy z napletkiem. Wygląda to jak by napletek *punktem* zrósł z żołędziem i przez to napletek nie schodzi w pełni z żołędzia jak by to się odkleiło normalnie by zszedł i odkrył cały. Szukałem na forach nie znalazłem podobnego tematu/przypadku. Proszę o pomoc jestem zakłopotany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może możliwość wstawienia fotki? Myślałem, że jesteś młodszy i rzeczywiście będzie to fizjologiczne sklejenie, ale w tym wieku to już raczej nie. Rzeczywiście może to być jakiś zrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że to coś nie strasznego i nieskomplikowany zabieg pomoże bo czuję się tak nieswojo jak dochodzi do stosunku, a i wiem że muszę używać nawilżenia bo mam takie jakby rozstępy na żołędziu czytałem o tym już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz spotykam się z takim przypadkiem, ale szczerze mówiąc, nie wiem jak wygląda taki zabieg. Raczej nie jest to nic skomplikowanego, jednak po zabiegu będzie zapewne widoczna blizna na żołędzi. W każdym bądź razie powinieneś się udać do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mam 16 lat i po drugiej stronie penisa jest wlasnie to ściegienko czy coś tam moge zdjąc skore z zoledzia jezeli nie jest penis napiety,jezeli jest erekcja nic nie mozna zrobic tylko wbijajaca sie zylka w zoledzia bardzo sie boje ze zakonczy sie to obrzezaniem lub gorszym zabiegiem a jednak wstydze sie o tym powiedziec matce. Co gorsza mam partnerke ktora niechce czekac i przezyc swój pierwszy raz. Błagam doradzcie co zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojciech

witam mam ten sam problem, skorka normalnie mi sie scąga ale nie do samego konca za żołędziem gromadzi mi sie nadmiar skorki i nie moge dalej sciagnac bo żołądz mi sie az ugina do dołu od tej żyłki co trzyma od spodu czlonka i tez sie boje tego obzezania mam 24 lata i nie mialem jeszcze swojego pierwszego razu bo sie wstydze tego na maksa.. bo tu psiza ze jakies blizne nie wiadomo co zostaje po tym, prosze o wmiare szybką odpowiedz bo nie wiem co z tym zorbic czy isc od razu do urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i zerwalem to Połączenie przypadkowo podczas masturbacji.trochę krwi i po krzyku.owe połączenie powstaje z powodu infekcji pod napletkiem w okresie dziecięcym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×