Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jacek

Przebarwienia na napletku i trudności ze zsunięciem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek
Mam 40. lat. Do tej pory nie miałem problemów o których teraz piszę. Pół roku temu zacząłem odczuwać dolegliwe swędzenie u ujścia cewki moczowej. Po zsunięciu napletka, żołądz była zawsze wilgotna.Dolegliwości ustępowały po przemyciu żołędzi, co czyniłem co najmniej 2x / dzień. Nie towarzyszyły temu żadne upławy.Swędzenie z czasem ustąpiło, lecz na końcu napletka pojawiło się przebarwienie- jasna otoczka, określiłbym ją wybladnięciem skóry. Równoczesnie pojawiłysię trudności ze zsuwaniem napletka, zwłaszcza w stanie erekcji- napletek schodzi tylko do połowy żołędzi.Jeśli jest całkowicie zsunięty wcześniej, to wyrażnie uciska na prącie.W tym stanie nie daje się też z powrotem nasunąć, nawet po częściowym ustąpieniu wzwodu. Mam wrażenie, jakby napletek się zwęził. Bardzo proszę o wstępną diagnozę i poradę. Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zwężenie napletka ma pewnie przyczynę zapalną (obecnie już zmiany pozapalne). Należy udać się do lekarza urologa. Konieczne jest leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja
ja mam taki sam problem. Jak osoba wyzej napisal ze sa to stany pozapalne to czy napewno trzeba udac sie do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bio
tez mam ten sam problem. Czy ktos zna odpowiedz co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość S.B
Wszystko przemija z czasem 2-3 dni . Nie drapac ani ruszac pielegnowac i przemywac 3 razy dziennie . Pomaga na sobie sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Koledzy nie ma jakiejś maści na to , u mnie jest ten sam problem ale na razie nie pomaga samo przemywanie co prawda jest już troszkę lepiej, ale nadal mam przebarwienie na końcu napletka i widoczne przewężenie na penisie . Proszę o POMOC .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.