Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek z Kielc.

Łokieć golfisty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek z Kielc.
Chodziłem na siłownie do czasu kiedy dowidziałem się, że mam łokieć golfisty. Tak stwierdził chirurg. Chodziłem na zabiegi magnetronic, laser, cryo, i jeszcze jedno ale wcierano mi masc przez taka słuchawke. Tzn to chyba była masc przeciw podraznieniu tej słuchawki. Teraz mam pytanie czy moge chodzić na silownię ? Nie boli mnie już to miejsce, które bolało. Pozdrawiam i dziękuje ślicznie za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na siłowni należy unikać obciążenia powodującego ból. Jeśli zabiegi nie przyniosły rezultatu ostatecznie będzie trzeba wykonać operację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Wytarczy leczenie zachowawcze, unikanie obciążeń, rehabilitacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek Kielce
Nie bardzo rozumiecie chyba mnie. Ja chcę wrócić na siłownię, a nawet muszę. Rehabilitacja się skończyła, nie czuję już bólu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcin
Witam, Trenowalem kiedys wyczynowo rzut oszczepem i rowniez mialem problem z tzw. *lokciem golfisty*. Jezeli nie czujesz juz bolu mozesz wrocic na silownie. Jezeli przy jakims cwiczeniu czulbys ewentulanie ten bol to to cwiczenie odpusc. w moim przypadku po wyleczeniu zadne cwiczenie na silowni nie powodowalo nawrotu kontuzji. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzena
czy operuje się łokieć golfisty i na czym to polega. męczę się już pół roku i jestem po 10-ciu sterydach zero poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyzold
Masakra, maksymalna dawka, którą powinnaś otrzymać to 3 zastrzyki sterydowe w miejsce stanu zapalnego, w odstępach najlepiej minimum 2 miesięcy od siebie. U mnie po 3. zastrzyku nie czuję bólu, ale wiem, że on się czai i ujawni się w momencie, kiedy nie będę oszczędzał ręki. Ostatnio raz, po drugim zastrzyku również ból poszedł sobie won, ale wystarczyło unieść pufę do góry i gotowe. Zastrzyk polega na nacięciu skóry i wycięciu chorej tkanki. Innym sposobem (również drogim) to zastrzyki z osocza bogatopłytkowego, pochodzącego z Twojej własnej krwi....takie tam znachorskie metody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.