Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból żołędzi penisa po operacji stulejki


Gość raskolnikoff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raskolnikoff

Witam. Mam 18 lat i wczoraj miałem wykonany zabieg plastyki penisa tj. poszerzono mi pierścień napleta gdyż nie mogłem go sciągać za żąładź i wydłużono wędzidełko... Mam wiele szów, które praktycznie nie daja mi sie we znaki, w nocy jak i w dzien, poza dyskomfortem podczas sciaganiu napleta. Ogolnie moge już sciągnąć naplet. Chirurg kazał mi przemywać członka *octanisept*em*. Tu pojawia się problem bo mój żołądź jest tak nadwrażliwym, że każdy jego dotyk, sprawia ból cięcia żyletką. Gdy tylko próbuje go dotknąć moja ręka sama się cofa i nie jestem w stanie go umyć */ Mam poszyte wędzidełko, więc jest mi ciężko go dotknąć... Każda próba przemycia żołędzia kończy się spryskaniem powyższym środkiem i sciągnięciem napletka, bo umyć go nie dam rady, z powodu strasznego bólu. Tu pojawia się moje pytanie... Co zrobić żeby zniwelować *aż taką* nadwrażliwość żołędzia??? Czy jesłi kupie jakąś maść znieczulającą i nałoże ją na żołędzia to bede w stanie go umyć ? Czy jesli nałożę tą maść i założmy, że nie będę już odczuwał takiego bólu to czy warto zostawic mojego żołędzia odsłoniętego póki mąść działa i wtedy gdy juz bym nic nie czuł to może mój żołądź wytworzyłby jakąś nabłoń... Chce usunąć tą wrażliwość, ale nie poprzez takie radykalne środki jak *szuranie* po nim pomimo tego mocnego bólu. Chciałbym załatwić to w jakiś komfortowy sposób. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×