Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość adaś

Dziwny wygląd i konsystencja spermy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adaś
Witam,ostatnio leczyłem się na zapalenie jąder przyjmowałem antybiotyk i leki przeciwzapalne,objawy złagodziły się lecz nadal są odczuwalne ale najbardziej co mnie martwi to sperma są w niej jak by takie twardsze grudki,niektóre są naprawdę twarde,w spermie są również przebarwienia koloru żółtego.Co to może być,jakieś powikłania czy po prostu to jest standard w tej chorobie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To też zależy od przyczyny zapalenia jąder. Takie objawy mogą jeszcze występować i najlepiej zgłosić je lekarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mir
przepraszam - jestem osobą która porusza się na wózku- tez mam z tym problem i częsta masturbacja nic nie poprawia nadal te grudki są,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby dokładnie sprawdzić co dzieje się ze spermą, czy wszystko jest w porządku najlepiej byłoby wykonać badania laboratoryjne spermy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Miałem to samo a już jest w porządku wizyta u urologa Panowie tylko to wam pomorze ,miałem usg nerek, jąder i prostaty okazało się, że to przewlekłe zapalenie przewodów nasieniowo-moczowych. Lek kosztował w aptece 24zł 12 dni i jest jak dawniej. Chętnie podał bym nazwę leku, ale nie chcę nikomu zaszkodzić, lepiej żeby dobór leku określił urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość innychory
TOMASZ. To może napisz nazwę leku, bo mój urolog twierdzi, że wymyślam głupoty, że taka ma być wydzielina z prostaty i w ogóle jestem głupi. Nie mam siły na takich lekarzy. BTW, po operacji przepukliny brałem już ze 3 różne antybiotyki i nadal lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blam
Moi też nie widzą problemu. Raz się lekarz zlitował i dał mi jakiś silny antybiotyk, na 20 dni ale po 10 nabawiłem się drobnych kamyczków nerkowych - nie było ich widać na USG ale było je bardzo dobrze czuć, igiełki w plecach. Antybiotyk został odstawiony ale poprawy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość darek
napisz mam identyczne objawy jak ty, nawet się zastanawiałem czy to coś nie jest z przewodami. Oczywiście do lekarzy chodziłem jeden stwierdził ze nic mi nie jest inny ze to od nerek ( na usg nic nie wyszło ) i tak stoję w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.