Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie przewlekłe trzonu kości śródstopia


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i bardzo wdzięczny będę za pomoc bo już nie wiem co robić 8 sierpnia poczułem bół w prawej nodzę podczas spaceru ,udałem się na nocną pomoc medyczną lekarz zalecił rengen stawu skokowego i wyszło że kości nie wykazują zmian urazowych i założono mi gips na 3 tyg że niby mam skrecony staw skokowy . Pochodziłem w tym gipsie i gdzieś po 2 tyg poczułem że ta nogą jest jakby inna i mnie trochę boli,byłem u ortopedy powiedział że mam koślawa nogę i nic z tym nie zrobi :D no i dobra potem trochę przestało boleć aż nagle znów zaczeło noga zaczeła puchnąć,czułem jakby coś mnie uciskało,bolało najbardziej przy chodzeniu i to w 1 miejscu miedzy 2-3 palcem tylko że troszkę poniżej,zauważyłem że też nogą jest jakby grubszą w tym miejscu . Byłem na nocnej pomocy nic mi nie pomogli,udałem się do lekarza rodzinnego który skierował mnie do chirurga chirurg dał mi skierowanie na rengen na którym wyszło *złamanie przewlekłe trzonu 3 kości sródstopia prawego z kostniną okostnową , poza tym kości stopy zmian nie wykazują* i skierowanie na rehabilitacje laser i coś jeszcze :P I teraz moje pytanie rehabilitacje mam dopiero od 3 lutego mieć a co jak nie pomogą co jeszcze mogę zrobić ? chirurg zalecił mi zapisanie się do ortopedy ale boje się że mi powie tyle co tamten Jestem osobą młodą,mam 22 lata do tej pory miałem dosyć aktywny tryb życia,chodziłem na siłownie,na kurs tańca a teraz nie mogę przez tą moją dolegliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×