Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha, biegunki i nudności


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od 2 miesięcy mam bóle brzucha, które powracają z przerwą dniową. Objawia się to następująco: ból brzucha w okolicach pępka, przemieszczający się po całości. Do tego dochodzą biegunki. Czasami mam wrażenie jak by było mi nie dobrze. Zrobiłem badania moczu i kału. W kale wykryto E.cole, mocz - ziarenkowce gram (+), badania usg brzucha - na nerkach możliwe niewielkie zwapnienia bądź kamienica nerkowa. Leki brałem przez miesiąc, od 2 tygodni przestałem brać leki, ból znowu zaczyna powracać. Co się dzieje ? mam 25 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prosze o odpowiedz:)

Witam! Mojej kuzynki przyjaciółka Iga, parę dni temu w szkole zle się poczuła. Na przerwie przed ostatnia lekcja. Bolał ją brzuch, gdy nauczycielka zauważyła ją po przerwie, gdy wszyscy poszli na lekcję w-f. Iga, powiedziała, że boli ją brzuch. Nauczycielka zapytała, czy chce się położyć(na w-f są materace) odpowiedziała, że chcę do domu iść...co było wykluczone. Zaprowadzono ją do pielęgniarki szkolnej, położyła się na kozetce i pielęgniarka chciała ja zbadać...gdy dokładnie uciskała brzuch, Iga nagle powiedziała, że jak uciska brzuch strasznie boli, jednak ona mówiła, że musi sprawdzić dokładnie. Iga po badaniu zaczęła płakać, że już nie może tak ja boli, i że jej niedobrze.(potem zwymiotowała) stwierdziła, ze za mocno miała uciskany brzuch:(...Czy to możliwe, że po badaniu może tak boleć i mogą pojawić się wymioty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie oraz twojej przyjaciółki radzę wybrać się do specjalisty. Jeśli nie wiesz gdzie szukać polecam stronę zoladek.medserwis.pl. Myślę, że tam znajdziesz odpowiednią osobę do zdiagnozowania przypadłości twojej koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×