Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból po artroskopii kolana


Gość Coelinho

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Coelinho

Witam Państwa bardzo serdecznie, mam pewien spory problem. Pół roku temu na turnieju Juwenaliowym w Piłkę nożną doznałem kontuzji. Zablokowała mi się lewa noga w kolanie. Od tego momentu byłem poddawany krioterapii oraz polu magnetycznym+ lampie. Kolano się odblokowało lecz zawsze po dłuższym chodzeniu kulałem. Ostatnio poślizglem się na śniegu i znów zablokowało mi kolano. Pojechałem do szpitala, tam miałem wypisane że mam potłuczenie oraz Wizytę u ortopedy dwa dni po wypadku. Gdy odwiedziłem ortopedę w szpitalu nie świadomy tego jak się skończy dzień, zostałem poinformowany że kolano jest do operacji. Najlepiej tego samego dnia. Poddałęm się więc artoskopii. Która w sumie miała wykazać że coś jest z łękotką. Podczas operacji chirurg powiedział mi że łękotka to tylko kropka nad i. I głównym problemem było wiązadło. Zostało mi usunięte 2/3 wiązadła krzyżowego przedniego oraz przednia część łękotki. Na drugi dzień dostałem wypis do domu. Środki przeciwbólowe działały więc o kulach poszedłem do auta gdzie odjechałem z tatą do domu. Niestety ból w domu jest duży i nie ustępliwy, kolano mam obkładane lodem. I chciałbym się dowiedzieć kiedy po takim urazie zacznę normalnie ruszać operowaną nogą, ponieważ aktualnie jedynie co mogę nią robić to kręcić stopą do okoła oraz z pozycji bocznej leżącej podnieść do leżącej górnej. Niepokoi mnie również to że nie mogę jej do końca wyprostować. Może dla tego że jestem po 3 dniach od operacji. Proszę o szybką odpowiedź w sprawie kiedy mogę zacząć chodzić, co mogę robić z kolanem, jak go ćwiczyć, i różne rady, zalecenia mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×