Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Promieniujący ból nogi po operacji przepuklin kręgosłupa


Gość Kamila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem 2 miesiące po operacji kregoslupa a dokładniej 2 masywnych przepuklin wielkości 9 mm uciskających na worek oponowy wraz z korzeniami ogona końskiego , objawami był silny ból w prawej nodze dodam że na wysokości L5/S1 mam szerokopodstawną tylną środkową wypukliny nieznacznie modelukącą przechodzące korzenie nerwowe S1 z przewaga po lewej oraz zmiany zwyrodnieniowe krazkow od L3 do S1 wyrażone zmianami ich wysokości i uwodnienia oraz niewielkie zmiany zwyrodnieniowe krazkow od L3 do S1 redukujące zachyłki boczne kanału oraz pogłębioną lordoze oddziela lędźwiowego , operacja została wykonana metoda disectomii było rownież odbarczenie foraminotomia mimo tego od miesiąca odczuwam bol w prawej nodze idący od pośladka do łydki jest on mniejszy niz przed zabiegiem lecz lekarz zapewniał że objawy ustąpią mam rownież problemy z podniesiem tej nogi i schyleniem sie tak aby rekami dotknąć ziemi , mam rownież protruzje centralną tylną powodującą stenoze kanału kręgowego dodam jeszcze ze mam 16 lat i uprawiam sport , czy ktoś z was miał podobny problem ? Dlaczego noga może bolec? Moze miec wpływ na to ta wypuklina ? z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×