Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuchlina kresy białej w bliźnie pooperacyjnej


Gość Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Jest 5 doba po operacji lekarz na kontroli dzisiejszej powiedział że był to bardziej rozstęp niż przepuklina wynosił on około 7-8 cm wczesniej miałem robione to z siatką siatke wyciął i zrobił szew klamerkowy że szwy wszytkie sa w środku metoda zakładkowa cięcie od pępka prawie do klatki piersiowej otóż dziś więcej troche zjadłem i pojawiły się dwa uwypuklenia nad pępkiem większe i nad tym uwypukleniem następne mniejsze ale szersze i są one prawie na długości cłego cięcia co to jest to znaczy że znowu będzie trzeba poprawiac ??Czy mógłby mi Pan Doktor wytłumaczyĆ co to za metoda którą mi teraz zrobili na czym polega??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ponad 2 tygodnie temu robiony zabieg na przepuchline kresy białej. Chirurg zamiast siatki zszyl blone w srodku na zakladke. wszystko ladnie i pieknie gdyby nie to ze w ranie po operacyjnej zaczela zbierac sie ropa:( musialem sie udac do szpitala na spuszczenie ropy. dali mi antybiotyk i po 4 dniach wypuscili do domu a po zabiegu po 2 dniach. teraz mam zalozony w rane z ktorej splywa ropa saczek. mam wiec takie pytanie jak dlugo tak mniej wiecej bedzie zlatywac ropa i co moge a czego nie moge robic???? bo od obydwu chirurgow nie uzyskalem zbyt wiele informacji po za tymi co byly na wypisie szpitalnym i tym ze nie moge dzwigac przez jakis czas........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×