Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha po operacji wyrostka robaczkowego w przeszłości


Gość B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 2 lata temu miałam usunięty wyrostek , ale wszystko było w miare ok ... Niestety od 3 tygodni w tym miejscu gdzie był wyrostek boli mnie brzuch ,ból nasila się w nocy /nad ranem / zrobiłam usg brzucha nic nie wykazało ,ginekologicznie ok ,,,, A nadal boli ,i martwie się tym . Zrobiłam badania Crp 20 norma do 10 . OB 24 norma do 15 . ale morfologia krwi ok ....leukocyty 8,40 norma do 10 -wiec chyba nie mam stanu zapalnego ? Co to może byc ? czy powinnam nadal szukac ,czy może samo minie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Proszę poczekać, gdyż może dolegliwości same ustąpią. A być może pozostaną w tej samej formie co obecnie, gdyż mogą być związane np. ze zrostami jakie powstały po operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Proszę jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem ogólnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedz , Pozwoli pan że zapytam jeszcze ? Mój gin. zasugerował że najlepiej jakbym zrobiła ct brzucha ,, /ale ja zapomniałam mu powiedziec że mam uczulenie na kontrast ./ Czy CT bez kontrastu pokaże takie zmiany jak zrosty ? Na wynikach badań mam też zaznaczone podwyższone monocyty wynik 10.2 norma od 1 do 10. obniżone bazocyty wynik 0,04 norma od 0.5 do 1.95, i Retikulocyty Ret M%-ret. o sredniej zaw. RNA wynik 4,3 % norma 5 do 20,00 L Ja też jestem za tym żeby zaczekac ,,ale troszkę jednak się boję żeby nie wplątac się w jakiś stan zapalny . Dlatego te moje dodatkowe pytania i będę wdzięczna za podpowiedz . pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×