Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwiak przy stłuczeniu stawu kolanowego


Gość User

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 18 października wywróciłem się i zrobił mi się obrzęk na nodze. W poniedziałek (21 października) miałem zrobione prześwietlenie i chirurg powiedział mi że mam stłuczony staw kolanowy i zrobił mi się krwiak pod skórą. Została mi założona szyna i leżałem tydzień w łóżku aby wchłonął się krwiak . Na następnej kontroli (28 października) krwiak się nie wchłonął i została mi zrobiona punkcja kazał założyć szynę i przyjść w następny poniedziałek. Na następny poniedziałek (4 listopada) przyszedłem na wizytę krwiak się nie wchłoną została mi zrobiona punkcja już druga. Lekarz kazał mi założyć nową szynę i zostać w domu i za 2 tygodnie przyjść na wizytę w tym czasie jakby krwiak się powiększył znowu na punkcje teraz patrzyłem i jest trochę powiększony i chyba muszę znowu iść na punkcje. Moje pytanie jest takie czy mogę jakość przyśpieszyć wchłonięcie się krwiak ? Mam leżeć czy mogę chodzić normalnie tylko o kulach ? Co mogę w ogóle zrobić aby ten krwiak się wchłonął ? Są może jakieś leki maści może jakieś okłady robić ? Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić. Starać się na tej nodze chodzić bo lekarz mi nie kazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×