Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ognisko zapalenia obwodowego szpiku kości udowej


Gość chora17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i od 2 lat męczę sie z bólem kolana. 2 lata temu mialam artroskopie lewego kolana i mialam zespół fałdu przyśrodkowego. Po zabiegu mialam rehabilitacje ale nie pomogła bo kolano nie było w pełni sprawne nie mogłam do końca go zginać. Na pół roku zapomniałam o problemach z kolanem. Na wakacje znowu zaczeły sie bóle nie mogłam chodzic. Przez 2 miesiące chodziłam o kulach potem w szpitalu lekarz powiedział że to kolano skoczka i potrzebna jest rehabilitacja. Chodziłam na zabiegi ale wraz nic nie pomogło wiem że przy tym schorzeniu potrzeba czasu. Zapisałam sie na kolejne i mialam ćwiczenia i po tych ćwiczeniach pogorszyło mi się. Znowu zaczełam chodzić o kulach a ból byl nie do zniesienia. Miałam rezonans magneczny i wyszło ze jest niewielkie ognisko zapalenia obwodowego szpiku kości udowej. I lekarz powiedział że to zapalenie kości. Dostałam jakieś tabletki przeciwbólowe, które wogóle nie pomogły. Lekarz skierował mnie do poradni zapaleń kości i do poradni leczenia bólu. W poradni leczenia bólu lekarz powiedział że on nie ma co leczyc bo te zapalenie jest normalne i odesłał mnie do psychologa. Noga mnie boli najbardziej kość udowa. Noga bardzo mi schudła i mam problemy z poruszaniem się. Nie wiem co robić cały czas siedzę w domu bo nie mam siły sie ruszyć. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w poradni leczenia bólu odeslal mnie to psychologa bo powiedzil ze oszukuje i ze nie mialo prawa mnie tam wogole bolec. Wedlug niego to wszystko sobie wymyslulam a te zapalenie co mi wyszlo na rezonansie ze to jest normalne w moim wieku. Ale nie chce mi sie wierzyc ze te zapalenie jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×