Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwiak na penisie a za krótkie wędzidełko


Gość Booby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat i od jakiegoś czasu posiadam stałą partnerkę. Wczesniej nie zauważyłem problemu lub nie zwracałem na niego uwagi ponieważ seks uprawiałem raz na jakiś czas , teraz kiedy częstotliwość zbliżeń się znacznie zwiększyła zacząłem bardziej na to zwracać uwagę. Podejrzewam że mam za krótkie węździdełko i mój penis zwija się w dół jak banan , nie uniemożliwia mi to stosunku , robimy to po 3-4 razy pod rząd ale po takiej serii penis mnie zwyczajnie boli przez jakis niedługi czas , pod penisem (z drugiej strony penisa) odkąd pamiętam mam czerwoną plamę. Ostatnio usłyszelismy lekki trzask podczas stosunku , penis nie opadł nic się nie stało (to był dość charakterystyczny dźwięk). Chciałbym zapytać czy mam się udać z tym do urologa ? Czy plastyka wędzidełka jest refundowana z NFZ? Czy jest możliwe że właśnie ta plama pod penisem jest następstwem za krótkiego wędzidełka które ogranicza penis przy wzwodzie i tym samym nadwyręża ściany ciał jamistych? Czy po zabiegu plastyki wędzidełka potrzebna będzie mi hospitalizacja? Ile czasu trwa rekonwalescencja ? Czy po usunięciu problemu z wędzidełkiem krwiak sam ustąpi ? Pozwalam sobie wrzucić zdjęcia (przepraszam za jakość) Niestety penis nie jest w pełnym wzwodzie ponieważ sam nie jestem w stanie doprowadzić się do pełnego stuprocentowego wzwodu. Pozwoliłem sobie dodać oznaczenia na zdjęciach. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=e2ib9&s=5 http://oi42.tinypic.com/2lxv02u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Chciałbym zapytać czy mam się udać z tym do urologa ? - Oczywiście jeśli coś stało się nietypowego z Pana penisem (np. jak Pan opisuje wystąpił jakiś trzask) lub podejrzewa Pan u siebie zbyt krótkie wędzidełko napletka to trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do urologa. Czy plastyka wędzidełka jest refundowana z NFZ? - Tak. Czy jest możliwe że właśnie ta plama pod penisem jest następstwem za krótkiego wędzidełka które ogranicza penis przy wzwodzie i tym samym nadwyręża ściany ciał jamistych? - Tak może się właśnie dziać na skutek krótkiego wędzidełka. Czy po zabiegu plastyki wędzidełka potrzebna będzie mi hospitalizacja? - Można wykonać taki zabieg w trybie jednodniowym czyli zaraz po zabiegu można wrócić do domu. Ile czasu trwa rekonwalescencja ? - Około tygodnia do dwóch Czy po usunięciu problemu z wędzidełkiem krwiak sam ustąpi ? - Jeśli to rzeczywiście krwiak spowodowany zbyt krótkim wędzidełkiem to taki krwiak już nie powinien się pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×