Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Infekcja po usuwaniu wyrostka robaczkowego


Gość kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Prawie dwa miesiace temu mialam usuwany wyrostek robaczkowy-okazalo sie,ze byl juz rozlany,pojawil sie plyn w miednicy oraz mialam usuwane zrosty po bardzo starej operacji-blizne po tej starej operacji mam na wysokosci wyrostka.usuwany byl on metoda laparoskopowa-mam trzy male blizny.Po operacji nie obylo sie bez komplikacji: po tygodniu od wypisu wrocilam do szpitala z trzema infekcjami w brzuchu.Faszerowano mnie antybiotykami i zniknely dwie,po tym wypisano mnie do domu w dalszym ciagu na antybiotykach.Po skonczeniu 5 dniowej kuracji znow wyladowalam w szpitalu nadal z jedna infekcja w dole biodrowym.Niestety nie mialam robionego drenazy poniewaz wiazalo sie to z duzym ryzykiem,dostalam antybiotyki na kolejny tydzien.Po tygodniu wrocilam na kontrolne usg-podobno infekcja zniknela ale znaleziono torbiele na jajnikach: lewy dwadziescia osiem milimetrow a prawy czterdziesci.Odeslano mnie do domu-kolejne usg mam za miesiac.Jednak o co chce zapytac?Otoz w miejscu gdzie byl wyrostek czuje cos dziwnego-jakby cos tam bylo,nie boli,tylko czasami zakluje lekko w kilku miejscach.Czy to normalne?Jakies zrosty,ropien,przepuchlina czy po prostu ciagle goi sie rana wewnatrz i daje takie odczucia??Dziekuje bardzo za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×