Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Plastyka troczków a problemy z chodzeniem po operacji


Gość wozemi92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam następujący problem: 28 czerwca 2013 roku mialam robioną operację kolana. Konkretnie była to plastyka troczków : uwolnienie troczków bocznych, plastyka troczkow przysrodkowych i przyczepu glowy przysrodkowej m czworoglowego uda. I w związku z tym mam pytanie czy mój stan jest normalny czy też może wypadałoby poszukać innego specjalisty. Nie chcę szukać innego lekarza gdyby miało się okazać, że mója sytuacja jest całkowicie normalna. od zabiegu minęło już sporo czasu, przez 6 tygodni chodziłam na rehabilitację a mimo to nadal mam straszne problemy z poruszaniem się nawet bo domu. Kąt zgięcia kolana mam ponad 90 stopni a niestety wciąż nie mogę chodzić, jedynie dostawiam nogę do drugiej . Zgłaszalam swoje obawy lekarzowi prowadzącemu i padl komentarz *zeby nie wydziwiac bo wszytsko jest w porzadku tylko musze odbudować mięsień aby normalnie chodzic*. Po zabiegu przez 1,5 miesiąca nie mogłam podnieść piety w górę. od czasu kiedy mi sie udało nie ma żadnego postępu w chodzeniu. na chwilę obecną operacja która miala mnie usprawnić spowodowała, że jest o wiele gorzej niż przed nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×