Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość hjkl123

Przesuwalny guzek na jądrze przy żylakach powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hjkl123
Witam mam 16 lat i zylaki powrozka nasiennego lewego jadra i jakis czas temu jakies 4 miesiace temu gdy zbadalem to jadro to wyczulem mlutki , podluzny jakby guzek. Od tamtej pory nie powiekszyl sie on , jadro jest nie bolace i mniej wiecej takiej samej wielkosci co drugie. Wie ktos co to moze byc ? aha zapomnialem dodac ze ten guzek latwo mozna przesuwac i nie zawsze jest widoczny , raz jest na jadrze a raz gdzies w worku mosznowym czyli tak lata wszedzie. Prosze o odp.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość plmik
Na lewym jadrze mam maly. bialy guzek ktory jest przesuwalny, mam tez zylaki powrozka nasiennego co to moze byc prosze o odpowiedz , guzek mozna przesunac po jadrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Erik
Do lekarza i to natychmiast. Może i choć nie musi to coś być niebezpieczne należy skonsultować się z lekarzem urologiem. Lekarz powinien zlecić RTG i USG i na bazie tego obrazu zalecić dalsze leczenie. Z tego co wiem, żylaki powrózka nasiennego poddaje się usunięciu operacyjnie, a jesli dotyczy guzka ktory jest nieszkodliwy to niekoniecznie zabiegowi - zabieg dotyczy wyłącznie bardzo poważnego schorzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PLMIK
To znaczy ze należy udac się w sprawie zylakow a ten guzek to co to może być aha nie zawsze jest widoczny a i jeszcze jedną taka kulke wyczuleni obok jądra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Art

Lekarze teraz tak bardzo pomocni. Ze więcej się znajdzie w internecie niż dowie się na konsultacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.