Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stan zapalny jelita grubego


Gość basienka2023

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basienka2023

Witam mam zapalenie jelita grubego , lezałam w szpitalu na odzdziale wewnetrznym najpierw z podejzeniem tetniaka, potem jakiegos guza az w koncu stan zapalny jelita grubego, dodam ze to u nas w rodzinie genetyczne mama zmarła na to..(rak jelita) Wszpitalu leżałam 3dni swumie 3 zostałam wypisana.. w stanie ogólnym dobrym. Cały czas podwyzsznie cisnienia 175na 169 albo 89 na 99. Dodam tylko to dziwny oddaje kał bo 3 dni nic nie jadłam:( co mam dalej robic . Potrzebuje pomocy. P.S. jak mi robili kolonoskopie to mowilam ze jak cos bedzie sie działo to maja przerwac i stało i przy tym wymioty bo mam refluks żoładkowy a potem spadało cisnienie brak prawie tętna cisnienie przy tym badaniu było 89na 99. prosze o jakąs rade co robic mój e-mail basienka2023@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość basienka2023

Witam biegunki miewam ze śluzem, krwistych jeszcze nie miałam,a przy kolonoskopii nie pobrano mi zadnych wycinkow... o to chodzi:( Miałam miec pod narkoza a drugi juz raz nie miałam a bede powtarzac badanie ale w Gdańsku wiesz.. tu w eg nie ma na co liczyc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość basienka2023

Byłam dziś pokazałam pani doktor wyniki to mówi ze wszystko jest ok... Crp mam dokładnie 0.20 żle napisałam..... Ja wiem ze nie jest ok cały czas mam wymioty i do tego ból brzucha (dwa tyg miałam spokój a tu znowu..*(... ) Bede miec gastroskopie jeszcze raz robiona.. a potem bede robic badania dalej z tymi jelitami bo mam diete ale i tak wiekszosc rzeczy nie moge jesc bo wymiotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×